Zastępstwa w dniu 2019-01-18 piątek
Katarzyna Barszczewska
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 E(1) - pracownia działalności gospodarczej, 25I M. Stankiewicz j.ang.
3 2 E(1) - Zastępstwo   p.I.Dąbrowska,s.25i,j.ang.
4 3 E(1) - Zastępstwo   p.W.Cieślukowska,s.4
5 3 E(1) - pracownia działalności gospodarczej, 6 R. Kościuch  
       
Magdalena Bartczak
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 Ż - Chemia, 5I W. Kęcki geo.
3 4 Ż - Chemia R, 21I E. Grabińska za nieobecny oddział
4 biologia_1htż - Biologia, 25I M. Rzatkiewicz za nieobecny oddział
5 1 E - Chemia, 5I M. Rzatkiewicz za nieobecny oddział
6 1 Ż - Biologia, 29 L. Kossa-Chrulska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 p1B Elżbieta Grabińska  
2 p1B Marta Rzatkiewicz  
3 p1B Marta Stankiewicz  
       
Dorota Bezdziecka
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 E - Uczniowie przychodzą później    
3 2 E(2) - pracownia ekonomiczna, 25I I. Dąbrowska j.ang.
       
Katarzyna Gref
lekcja opis zastępca uwagi
5 3 TTO(1) - pracownia obsługi konsumenta H, 4 W. Cieślukowska  
       
Marta Poczobut
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 E(2) - Zastępstwo   p.M.Stankiewicz,s.25i,j.ang.
4 3 E(2) - pracownia działalności gospodarczej, 4 W. Cieślukowska  
5 3 E(2) - Zastępstwo   p.R.Kościuch,s.6
       
Marzena Romanowska
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 H - Prawo, 19 I. Klahs-Malinowska  
5 1 TTO - Zajęcia z wychowawcą, 6I I. Klahs-Malinowska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 p1B Inga Dąbrowska  
       
Grzegorz Serafin
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 TTO - Uczniowie przychodzą później    
2 HIS_4ht - Historia i społeczeństwo U, 30 R. Kościuch  
3 HIS_4ht - Historia i społeczeństwo U, 30 R. Kościuch  
4 2 E - Podstawy Przedsiębiorczości, 32 A. Masalska za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
  P2 Agnieszka Kot  
       
Edyta Sidor-Bryk
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 TŻ - Uczniowie przychodzą później    
2 3 TŻ - Uczniowie przychodzą później    
3 3 Ż - technologia gastronomiczna z towaroznawstwem, 27I E. Karpiuk złączenie grup
4 2 TŻ - Technika w przetwórstwie mięsnym, 27I I. Klahs-Malinowska złączenie grup,s.19
5 3 TŻ - Technologie produkcji przetworów mięsnych i tłuszczowych, 27I A. Kot złączenie grup,s.20
       
Elżbieta Sienkiewicz-Czajkowska
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 TTO - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Ż - Matematyka, 2I B. Piesiewicz za nieobecny oddział
3 matematyka_2htż - Matematyka, 2I B. Harasimowicz  
4 matematyka_4ht - Matematyka, 24I M. Kalejta  
5 ZzW_1htż - Zajęcia z wychowawcą, 2I A. Stojanowska  
6 matematyka_3żtż - Matematyka, 2I L. Poczobut  
       
Joanna Szczęsnowicz
lekcja opis zastępca uwagi
5 3 TTO(2) - Zastępstwo   p.W.Cieślukowska,s.4
6 2 TTO(1) - pracownia obsługi recepcji, 4 W. Cieślukowska złączenie grup
7 2 TTO(2) - Organizacja imprez i usług turystycznych, 4 W. Cieślukowska złączenie grup
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 PP Lucyna Kossa-Chrulska  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN