Zastępstwa w dniu 2018-01-18 czwartek
Katarzyna Barszczewska
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 H - Statystyka, 36T B. Piesiewicz  
4 2 E(1) - pracownia działalności gospodarczej, 19E B. Harasimowicz  
5 2 E(1) - pracownia działalności gospodarczej, 30H G. Serafin  
       
Dorota Bezdziecka
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 E - Uczniowie przychodzą później    
2 3 H - pracownia rachunkowości handlowej, 4I W. Kęcki za nieobecny oddział
       
Mirosława Kalejta
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 E - Uczniowie przychodzą później    
2 1 E - Uczniowie przychodzą później    
3 2 BG - Język polski, 6I M. Romanowska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 ppA Elżbieta Grabińska  
       
Izabela Klahs-Malinowska
lekcja opis zastępca uwagi
5 1 H - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 2 TŻ - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 3 H - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Lucyna Kossa-Chrulska
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 HŻ - Uczniowie przychodzą później    
2 4 HŻ - Uczniowie przychodzą później    
3 4 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
5 1 TTO - Język polski, 1I A. Masalska za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 P1 Lucyna Poczobut  
       
Agnieszka Kot
lekcja opis zastępca uwagi
4 2 BG(1) - Język angielski, 20I K. Gref  
5 2 TŻ - Język obcy w ptrzetwórstwie spożywczym, 20P E. Sienkiewicz-Czajkowska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 ppA Waldemar Kęcki  
4 ppB Bogusława Piesiewicz  
       
Marta Poczobut
lekcja opis zastępca uwagi
4 2 E(2) - pracownia ekonomiczna, 13I M. Stankiewicz  
5 2 E(2) - pracownia ekonomiczna, 4I W. Kęcki  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 P1 Joanna Szczęsnowicz  
4 P1 Anna Masalska  
       
Marta Rzatkiewicz
lekcja opis zastępca uwagi
4 3 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
5 3 CG - Zajęcia techniczne, 21I B. Piesiewicz za nieobecny oddział
6 3 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
7 4 T - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 p1B Marzena Romanowska  
5 p1B Marta Stankiewicz  
       
Edyta Sidor-Bryk
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 AG - Uczniowie przychodzą później    
2 1 TŻ - Gospodarka magazynowa w zakładzie przetwórstwa mięsa, 27I D. Pomian  
3 2 TTO - WoS, 27I E. Panasiewicz przedsięb.
5 1 TŻ - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 1 Ż - technologia gastronomiczna z towaroznawstwem, 27I D. Pomian  
7 2 AG - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Iwona Sójkowska
lekcja opis zastępca uwagi
2 matematyka_2żtż - Matematyka, 3I I. Dąbrowska  
3 3 AG - Matematyka, 3I K. Danowski  
4 1 Ż - Matematyka, 3I E. Panasiewicz  
5 2 AG - Matematyka, 26I E. Panasiewicz chemia
6 4 T - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 p1B Marta Stankiewicz  
2 p1B Magdalena Bartczak  
       
Agnieszka Stojanowska
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 TTO(1) - j.angielski R, 16I K. Danowski za nieobecny oddział
5 3 H - J.zawodowy H, SG1 R. Bieryło  
       
Barbara Wróblewska
lekcja opis zastępca uwagi
5 1 E(1) - Jezyk niemiecki, 24I E. Grabińska za nieobecny oddział
7 4 HŻ(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN